Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń

//Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń

Pożyczki długoterminowe- co to jest? Główne zalety pożyczki.

Pożyczki długoterminowe charakteryzują się o wiele dłuższym czasem spłaty jak również większą ilością gotówki, którą można pożyczyć w porównaniu do chwilówek. Najczęściej okres spłaty trwa od 2 do 48 miesięcy. Jest jednak możliwość wydłużenia okresu spłaty. Ważną informacją jest to, że ich główną zaletą jest krótki czas oczekiwania w porównaniu do banku i tradycyjnego kredytu. Możliwy jest szybki przelew pieniędzy na rachunek bankowy już w 15 minut. Osoba zapożyczająca się ma rozłożone raty w czasie, co w dużym stopniu ułatwia spłatę. Kwotę możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Bez zaświadczeń i formalności.

Zaletą pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń  jest wypłata pieniędzy przy minimum formalności. Pieniądze otrzymujemy bez sprawdzania historii konta bankowego. Często wykorzystywane jest poręczenie osoby trzeciej lub zastaw rzeczy w celu zabezpieczenia pożyczki. Mimo tego, że odbywa się to bez dodatkowych zaświadczeń należy samemu rozpatrzeć naszą zdolność kredytową. Trzeba racjonalnie ocenić, czy będziemy w stanie spłacić kwotę, którą pożyczyliśmy. Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń mogą być udzielane nawet na 10 lat. Koszty związane z zaciągniętą pożyczką oznaczane są jako RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Zawarte są tam zarówno koszty jak i oprocentowanie.

Bez umowy.

Podpisanie umowy jest nieodłącznym elementem kredytu w banku niezależnie jakiej kwoty dotyczy. Inaczej jest w przypadku pożyczki pozabankowej. DO 500 zł pożyczka udzielana jest bez podpisywania umowy. Jest to dogodne rozwiązanie dla osób, którym potrzebna jest nieduża kwota do końca miesiąca, albo brakuje na wymarzone wakacje.

Gdzie szukać?

Dostępnych jest wiele firm udzielających pożyczek. Dostępna jest również forma on-line. Jest wygodna, ponieważ pieniądze otrzymujemy bez wychodzenia z domu. W internecie znajdziemy wiele informacji na ten temat, jak również zestawienia i porównania najlepszych rozwiązań. Jest to dobra opcja dla osób, którym pieniądze są potrzebne w danej chwili.

2019-03-18T07:36:31+00:00 22 marca, 2019|Blog finansowy|0 Komentarzy

Zostaw komentarz